Pars: Kiraz Operasyonu Konusu

Genç bir Komiser olan Atilla, yıllarını çeşitli suç çeteleri, uyuşturucu satıcıları ve kirli gece dünyasının içinden gelen insanlar ile geçirmiştir. Narkotik şubede çalışan Atilla, sayısız operasyon ve başarılı bir çok iş ile biriminde adından söz ettiren biri haline gelmiştir. Yüzlerce suçluyu yakalayan ve onlarca çeteyi çökerten Atilla narkotik şubede artık Pars lakabıyla anılır olmuştur.  Yaşam amacı babasının intikamını almak olan Atilla, yıllar önce ailesinin gözünün önünde katledilen babası için çalışır.

Yıllarını babası Baş komiser Ertuğrul’un intikamını alabilmek için araştırmalar yaparak geçiren Pars lakaplı Atilla, binlerce suç çetesi ile haşır neşir olur. Hayat gayesi için hemen her gün başka bir suç çetesinin inine giren Pars, en sonunda hayalini gerçekleştirebilecek bir fırsat yakalar. Suç çeteleri arasında lider olarak konumlandırılan ve uyuşturucu ticaretinin merkezinde yer alan adamı yakalayıp elinde tutmayı başaran Pars için babasının intikamı yakındır, ancak ön göremediği bir gerçeklik de söz konusudur. Ülkede uyuşturucu ticareti büyük bir rant alanı haline gelmiştir, kimi emniyet mensubunun da dahil olduğu geniş bir bataklık halinde yoluna devam eder.

Çete liderinin tutuklanması bazı insanları rahatsız eder ve Atilla’yı görevden aldırırlar. Karşılaştığı bu engel Atilla’yı baş koyduğu yoldan döndürmeyecektir. Şimdi hem babasının intikamını almalı, hem de yozlaşmış bu sisteme bir başkaldırı gerçekleştirmesi gerekmektedir. Çıktığı bu ilkeli yolda yalnız olacağını varsayan Atilla, meslek arkadaşlarından hiç beklemediği bir destek görür.

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Pars: Kiraz Operasyonu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.