Ölüm Zinciri Konusu

2009 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Ölüm Zinciri filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Gerilim filmler ve korku filmleri kategorisinde yer alan Ölüm Zinciri filminin yönetmen koltuğunda Deon Taylor oturmaktadır. Ölüm Zinciri filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Nikki Reed, Keith David ve Brad Dourif. Gerilim ve korku dolu sahneleri ile karşınıza çıkıyor.

Ölüm Zinciri filminin konusu

İnternet üzerinden hiç tanımadıkları bir kişi tarafından altı arkadaş esrarengiz bir mail alırlar. Manyak bir katil, kendine kurban olarak seçtiği insanların e posta adreslerine ya da cep telefonlarına ulaşarak, onlara mesajlar göndermektedir. Gönderdiği bu mesajlar ise onları vahşice öldüreceğini söyleyerek rahatsız etmektedir.

Peki bu rahatsız eden tuhaf kişi kim?

Saçma ama ürkütücü olan bu mesajların kimden geldiğini anlamaya çalışan Jessie Campbell (Nikki Reed) ve arkadaşları, bunun ölümcül bir oyun olduğunu anlamakta çok gecikmeyeceklerdir. Hepsinin  de bu oyunun bir parçası olduğunun farkına varmaları ise çok uzun sürmeyecektir. Bu durumdan kurtulmanın tek kuralı ise oyunun kurallarına uymaktır. Aksi taktirde bu oyundan sağ çıkmak mümkün değildir. Peki bu ölümcül oyunda arkadaşlık bir şey ifade ediyor mu? Peki senin hayatın mı önemli yoksa arkadaşının hayatı mı? Hadi zinciri kır hemen ölümden kurtul. Ölüm Zinciri filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

Editing

Emily Chiu

First Assistant Editor

Sound

Richard Kitting

Sound Re-Recording Mixer

Crew

Carl Ciarfalio

Stunt Coordinator

Directing

Camera

Philip Lee

Director of Photography

Costume & Make-Up

Chasia Kwame

Costume Design

Art

George Goodridge

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “Ölüm Zinciri”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.