Öksüz Kız (Öksüz Kız) Konusu

Öksüz Kız (Öksüz Kız) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Öksüz Kız filmi, Türk televizyonunun ve sinema dünyasının usta isimlerinden Türkan Şoray ve Zeynep Değirmencioğlu’nun başrollerinde yer aldığı Türk dram filmidir.

Öksüz Kız Filminin Konusu

Filmde üvey annesini gerçek annesi olarak bilen küçük bir kızın dram dolu hikayesini konu ediniyor. Selma (Türkan Şoray), küçük yaşta annesini kaybetmiş olan Zeynep’in üvey annesi olmak ve çok sevilmek için elinden geleni yapar. Ancak küçük kız hiç görmediği annesini öyle çok sever ki kimseyi annesinin yerine koymak istemez.
Evlerinde yer alan dadıyı daha çok seven küçük Zeynep, Selma’nın evin dadısını kıskanıp evden yollaması ile çok üzülür. Selma, sürekli yakınlık göstermeye çalışsa da küçük kız ona mesafeli davranır. Dadısını evden üvey annesinin gönderdiğini öğrenince tekrar çağırılmasını aksi takdirde Selma’dan nefret edeceğini belirtir. İkili arasında zamanla duygusal bir bağ kurulacaktır.

Yönetmenliğini Orhan Aksoy’un yaptığı dram filmi senaryosu ise Hamdi Değirmencioğlu’nun kaleminden beyazperdeye dökülmüştür. Oyuncu kadrosu içerisinde Hulusi Kentmen, Ediz Hun ve Reha Yurdakul gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Öksüz Kız (Öksüz Kız) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Öksüz Kız (Öksüz Kız)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Öksüz Kız