Öc (Öc) Konusu

Öc (Öc) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Oya Aydoğan ile Bulut Aras’ın yer aldığı Öc filmi, intikam almak isteyen üç arkadaşın hikayesini konu alan, 1984 yılı dram filmlerindendir.
Filmde Selim ( Bulut Aras), Mustafa ( Mahmut Hekimoğlu) ve Sadık ( Salih Kırmızı) yakın üç arkadaştır. Üç arkadaş geçmişte Şefik ile yaşadıkları olaylardan sonra jandarmadan kaçmaktadır. Şefik’in öldüğünü düşünen üç adam, aslında Şefik’in hayatta olduğunu ve Almanya’ya gittiğini öğrenirler. Ancak yakalanırlarsa aldıkları öc yüzünden dar ağacında sallandırılacaklarını düşünürler.
İklima ( Oya Aydoğan), Sadık’ın amcasının kızıdır. Birlikte büyümüş olup birbirlerini abi kardeş olarak görürler. Sadık büyüyüp bu suç olaylarına karışınca 2 seneden fazla köyde kalamaz. İklima o süreçte evlenecek ve dünyaya bir bebek getirecektir. Sadık, yurt dışına kaçmadan önce köyünü annesini ve İklima’yı son kez görmeye gelir.
Annesi İklima’nın evlendiğini bir de çocuğu olduğunu söyleyince Sadık çok mutlu olur. Ancak şok olacağı bir durum vardır ki İklima’nın evlendiği kişi öldüğünü düşünüp yaşadığından şüphelendikleri kişi Şefik’tir. Üç adam, Şefik ve İklima’nın köşe kapmaca hikayesi sizlerle, iyi seyirler.

Öc (Öc) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Öc (Öc)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Öc