Masumlar (De uskyldige) Konusu

Masumlar (De uskyldige) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Eskil Vogt’un yapmış olduğu Masumlar (De Uskyldige) filmi, gerilim ve dram filmlerindendir.

Masumlar Filminin Konusu

Filmde çocukların gizli dünyalarında yaşanılan korku dolu anlara şahitlik edeceğiniz olaylar anlatılıyor. İki kız kardeş olan Ida (Rakel Lenora Flottum) ile Anna (Alva Brynsmo Ramstad) yaşadıkları kasabadan büyük bir site alanına taşınırlar. İda 9, ablası Anna ise 11 yaşındadır. Taşındıkları sitede yaşayan ailelerin çoğunluğu yaz tatili için evlerinden ayrılmışlardır. Çocuklar ise bu durumdan şikayetçi, yalnız ve sessiz bir ev yerlerinde canları bir hayli sıkılmıştır.

Aynı bölgede oturan Ben (Sam Ashraf) ve Aisha (Mina Yasmin Bremseth), bir anda iki kardeşin karşılarına çıkarlar ve birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Ancak çocukların kendilerine ait doğaüstü güçlerinin olduğunu farz edip güçlerini geliştirebileceklerini düşünürler. Lakin bu durum göründüğü gibi masum bir olay değil ve güçler çocuklara değil başka olaylara bağlıdır.

Korku ve gerilim dolu sahneleri izleyeceğiniz filmin oyuncu kadrosunda Ellen Dorrit Petersen, Morten Svartveit ve Kadra Yusuf gibi isimler yer almaktadır.

Masumlar (De uskyldige) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Masumlar (De uskyldige)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Masumlar