Los Angeles’ta Gizli Görev (Once Upon a Time in Venice)

201794 dk, ,

Los Angeles’ta Gizli Görev (Once Upon a Time in Venice) Konusu

2018 yılında vizyona giren Los Angeles’ta Gizli Görev filmi izleyicileri aksiyon ve komedi yolculuğuna çıkarıyor. Mark Cullen’in hem yönettiği hem de senaryosunu yazdığı Los Angeles’ta Gizli Görev filminde Bruce Wills ve Jason Momoa gibi isimler var.

Filmin Konusu

Los Angeles’te özel dedektiflik yapan Steve Ford bir gün korkunç bir olay yaşar. En yakın dostu olan köpeği mafyalık yapan bir çete tarafından kaçırılmıştır. Bu olayla sarsılan Steve Ford acilen bir yol bulmalıdır. Aksi takdirde köpeğinin kısa bir süre içinde öleceğinin farkındadır. Hızlı bir şekilde plan yapmaya koyulan Steve Ford çok ciddi bir yol ayrımına gelir. Bu noktada yapması gereken şey çok açıktır. İş birliği. Karşısına çıkan onca zorlukta bile bunu yapmayan Steve Ford köpeği için çete lideriyle anlaşmak zorunda kalır. Tabi ki bir şartla.

Çete lideri olan Spider’ın Steve Ford’a bir teklifi vardır. Eğer bir evrak dolusu uyuşturucuyu onlar için taşırsa köpeğini alabilecektir. En yakın dostu Dave’den yardım isteyen Steve Ford yola koyulur.

Aldığı Ödüller

Filmin aldığı bir ödül yok.

Los Angeles’ta Gizli Görev (Once Upon a Time in Venice) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Los Angeles’ta Gizli Görev (Once Upon a Time in Venice)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Los Angeles'ta Gizli Görev