Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action)

200393 dk, ,

Gerçek hayat hiç bu kadar hareketli olmamıştı.

Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action) Konusu

Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2004 yapımı animasyon ve macera filmleri arasında yer alan Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action) adlı yapımın yönetmenliği Eric Goldberg ve Joe Dante ikilisi tarafından yapılmıştır. Bununla beraber filmin senaryosu ise Larry Doyle ve Glenn Ficarra ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Bununla beraber Brendan Fraser, Jenna Elfman ve Timothy Dalton yer alıyor.

Looney Tunes serisinin devam niteliğine sahip olan filmde, insanlarla aynı hayatı devam ettiren bir evrende Daffy Duck, ikinci plana düşmekten usanıp, Hollywood stüdyolarındaki işinden istifa eder. Bugs Bunny’nin, sürekli olarak ön plana çıkarak tüm dikkatini kendi üzerinde toplanmasından yana mutsuzdur. Warner Bros’un mizah duygusu pek gelişmemiş olan Komedi Başkan Yardımcısı Kate Houghton, sözleşmeyi sonlandırsa da dublör olma hayali ile yaşayan, güvenlik polisi DJ Drake’i, onun peşinden gitmesi için görevlendirir. Daffy, kendini ansızın, ünlü bir film yıldızı olan babası Damian Drake’in kayıp “Mavi Maymun Elmas”ını aramak isteyen DJ ile bir takım olmuş halde bulur ve beraber yolcuğa çıkarlar. Damian Drake, filmlerinde genellikle filmlerinde çoğunlukla düzel konuşan bir casusu canlandırırken, onun gerçek hayatta da bir casus olduğunu keşfeder. Üstelik kaçırılmıştır. Aradan çok zaman geçmeden muhteşem ikili Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm dünyayı gezerken, stüdyo yönetmeni ile Bugs Bunny de, Daffy’nin Hollywood’daki kariyerine geri dönmesi için onu ikna edebilmek adına ateşli bir biçimde peşlerinde koşmaktadırlar.

Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Casey Kasem

Shaggy (voice)

Shinichi Himori

DJ Drake / Tasmanian Devil (voice) / She-Devil (voice) / Himself

Steve Martin

Mr. Chairman

Timothy Dalton

Damien Drake

Unknown

Dean Cundey

Director of Photography

Jerry Goldsmith

Original Music Composer

Joe Dante

Director

Avan Jogia

Screenplay

Avan Jogia

Executive Producer

Bill Brzeski

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “Looney Tunes: Maceraya Devam (Looney Tunes: Back in Action)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Looney Tunes: Maceraya Devam