Özgür Sanatlar Konusu

Özgür Sanatlar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Farkındalıklarımız gelişmeye başladığı zaman, yani dünya ile ilgili bilgi bilgi birikimlerimiz arttıkça, eski dönemleri ve günümüzü kendi içimizde yorumlarız. Bilgi denizinden ihtiyacımız olanları aldıktan sonra hayat artık eskisi gibi güzel gelmemeye başlıyor. Öte yandan hiçbir şeyin farkında olmayarak hayatını o bilgi denizinden yoksun geçiren insanlar hayatta çok mutlu oluyorlar. Yani cahillik mutluluk getiriyor.

Özgür Sanatlar filminin konusu

Seneler evvel Edebiyat bölümünden mezun olan Jesse’nin öğretmeni emekli olurken verdiği veda partisinde katılması için ricada bulunuyor. Uzun bir süreden beri gitmediği üneversitesinde dolaşırken üniversite yıllarını özleyen Jesse, okuduğu bölüme adeta aşık bir kişidir. Üniversite hayatına geri dönen Jesse, 2. sınıf öğrencisi olan Zibby ile tanışıyor. İkilinin arasında çok güzel bir aşk başlıyor ancak ilerleyen bu süreçte yaş sorunu Jesse’nin aklına takılıyor. Yaşanan bu ilişki ise Jesse tarafından ahlaki olarak doğru bulunmuyor. Fakat tüm bu düşüncelerini bir kenara koyan Jesse, üniversitede beraber dolaşarak vakit geçirmeye devam ediyorlar.

Jesse artık düşüncelerden sıyrılıyor mu?

Jesse okul dışında, tatillerde şehirden ayrıldığı zaman ise telefonla konuşmak yerine mektuplaşmayı tercih ediyorlar. Eski ve gayet samimi iletişim yöntemi olan mektuplaşma yöntemini kullanan bu ikili, beğendikleri müzikleri birbirlerine armağan ediyorlar. Film oldukça farklı konulardan farklı mesajlar vermeyi başarıyor. Eğlendirirken eğitin filmler arasında yer alıyor. Özgür Sanatlar filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Özgür Sanatlar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Editing

Camera

Seamus Tierney

Fotoğraf Yönetmeni

Art

Jade Healy

Production Design

Writing

Directing

Costume & Make-Up

Amanda Korfine

Key Hair Stylist

Sound

Ben Toth

Original Music Composer
İlk yorum yapan siz olun “Özgür Sanatlar”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.