Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı

201685 dk

Daha Pembe. Daha Tombul. Daha Cesur

Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı Konusu

Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

22 Ocak 2016 yılında beyaz perde de vizyona giren Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filmi ilk defa bu taihte seyirci karşısına çıkmıştır. Animasyon filmler kategorisinde yerini alan Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filmi, izleyicilerini heyecan dolu bir maceraya sürüklemektedir. Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filminin yapımcılığını Arzu Oduncu İmamoğlu ile Deniz Ceylan beraber üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filminin senarist koltuğunda Arzu Yurtseven ile Murat Ferhat beraber oturmaktadır. Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filmi 85 dakika sürmektedir. Film sizi 85 dakika boyunca soluksuz bir maceraya sürüklemektedir. Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filminin oyuncu kadrosunda ise İnci Türkay, Ali Nuri Türkoğlu, Janset, Reyhan Asena Keskinci, Yiğit Ege Yazar ve Tevfik İnceoğlu gibi isimler yer almaktadır.

Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı filminin konusu

Pelin ve Caner zaman zaman anlaşamasalarda birbirlerini çok seven iki kardeştir. Bu iki kardeşin en yakın arkadaşları ise köstebekgiller ailesidir. Bu köstebekgiller ailesinden Köstan Amca vaktinde bir insana yardım etmiştir. Bu insaan çok kötü bir insan olduğu için ağaca dönüşmüştür. Daha sonrasında ise Köstan Amca ile karşılaşmışlardır. Bu ağacın adı Gölge’dir. Gölge Destan Amca’ya başından geçen olayları anlatarak zamanında kötü bir insan olduğunu ve karşılığında da ağaca dönüştürüldüğünü anlatmıştır. Ayrı Gölge, Köstan Amca’ya çok pişman olduğunu ve bir daha kimseye kötülük yapmayacağını anlatmış. Bunun üzerine Gölge’nin durumuna üzülen Köstan Amca, Gölge’den iyi bir insan olacağına dair söz alarak onu tekrardan insana dönüştüreceğini söyler. Bunun üzerine söz veren Gölge, iyi bir insan olacağını belirtmiştir.

Ancak Gölge sözünü tutmaz

Fakat gel görelim ki Gölge Köstan Amca’ya verdiği sözü tutmayarak çalıştığı müzayede salonundaki tılsımlı bir eşyayı çalar. Çaldığı eşya ise Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesidir. Gölge elbiseye dokunur dokunmaz ise içindeki kötülükile beraber tekrardan ağaca dönüşmüştür. Yaşanan bu olay üzerine elbise ormanda kaybolur. Değerli taşlara ve kürklere olan düşkünlüğü ile tanınan Şahane Postum, elbiseyi alır. Bu elbiseye hayran kalan Şahane Postum, elbiseyi hemen alır. Ancak Köstan Amca’nın tılsımı sayesinde Şahane Postum hemencecik bir geyiğe dönüşür. Bu durumdan kurtulmanın yolunu arayab Gölge tekrardan insan olmak için mücadeleye başlar. Köstan Amca ise elbiseyi tekrardan sahibine iletmek üzere Köstebekya’ya doğru yola çıkar. Macera dolu sahneleri ile izleyicilerini sürükleyici bir maceraya çıkaran filmde kötüler cezalanacak mı? Peki iyiler ödüllerini alabilecekler mi ?İyi seyirler dileriz…

Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Köstebekgiller 2: Gölge'nin Tılsımı