Kızım ve Ben Konusu

2018 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kızım ve Ben filmi, Türkiye’ye aittir. Dram filmler, romantik filmler ve suç filmleri kategorisinde yer alan Kızım ve Ben filminin yönetmen koltuğunda Murat Gürvardar oturmaktadır. Kızım ve Ben filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Zülal Memişoğlu ve Enis Aybar.

Kızım ve Ben filminin konusu

Doruk çocukluğundan bu yana hayalini kurmuş olduğu polis akademisine girmiştir ve buradan birinci bir şekilde mezun olarak ayrılmıştır. Doruk zengin bir ailenin tek çocuğudur. Bu yüzden hiçbir zaman bir dediği iki edilmemiştir. Doruk, bir operasyon sırasında Serap adında güzel mi güzel bir kadına aşık olur ve bu kadınla evlenir. Kısa bir süre içerisinde de Serap hamile kalır. Doruk ve Serap’ın meyvesi olan Zeynep ise dünyaya gözlerini açmıştır. Zeynep’in doğumundan sonra ise Serap bunalıma girmiştir ve evi terk etmiştir.

Doruk hem zor mesleğini hem de küçük çocuğunu idare etmeye çalışmaktadır

Özel harekat polisi olan Doruk ise bir yandan annesiz kalan kızını hem anne hem baba olmaya çalışırken, diğer yandan da zorlu görevini başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Doruk ile Zeynep arasında çok güzel bir bağ oluşmuştur. Ancak bir gün Serap tekrardan çıkıp gelmiştir. Her şeyi alt üst olan Doruk ve Zeynep’in hayatı tekrardan düzen kurmaya başlarlar.

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Kızım ve Ben”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.