Kin (Kin) Konusu

Kin, baş rollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun yer aldığı bir suç filmi olarak izleyenlerle buluşuyor. Filmin yönetmeni Türkan Derya olarak karşımıza çıkıyor. Gerilim dolu her dakikası ile suçu aydınlatmaya yönelik bir senaryo işlenen bu filmde, dram da had safhada kendini gösteriyor. 2021 yapımı olan Kin, gizem ve gerilim filmi sevenlere hitap ediyor. Eylül ayında vizyona girmesiyle adından sık sık söz ettiren bu başarılı yapıt, oldukça yüksek bir gerilimi konu alıyor.

Hayatında herhangi bir yalana yer olmayan ve gerçekten de dürüstlük abidesi olarak bilinen Başkomiser Harun, filmde terfi için gün saymaktadır. Mesleğinde ulaşabileceği en büyük ödülü alan Harun Başkomiser, bundan oldukça mutludur. Başarılarının takdir görmesi onu gerçekten memnun etmiştir. Bundan duyduğu mutlulukla normal bir şekilde hayatına devam eder. Ancak bu süreçte bir gün olaylar çok farklı şekilde gelişir. Kendisini nefretin yüksek derecede bulunduğu olaylar silsilesinin içinde bulur. Szö konusu akıl almaz olaylar, onu gerçekten kin ve nefret dolu bir intikam hikâyesinin içine sürükler.

Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği Kin, yerli film izlemek isteyenler için oldukça ilgi çekici bir yapıt. Yılmaz ErdoğanIn kaleme aldığı bir Kore adaptasyonu olan Kin, polisiye  bir film olarak da izleyici ile buluşuyor. Netflix platformu üzerinde seyirciyle buluşan bu film, dram sevenler için ideal ve tek solukta izlenecek bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor.

Kin (Kin) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kin (Kin)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kin
  • Netflix