Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission)

202296 dk, ,

Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission) Konusu

Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Aksiyon ve gerilim sahneleriyle ön plana çıkan Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission) adlı yapımın yönetmenliği Oliver Thompson tarafından yapılmış olup, filmin başrollerinde ise Chad Michael Collins, Josh Brener, Ryan Robbins ve Sayaka Akimoto yer alıyor.

Son derece yetenekli bir keskin nişancı olan Brandon Beckett (Chad Michael Collins), kısa süre önce CIA’e katılmıştır. CIA’deki yeni ekibi tarafından çaylak olarak görülen Brandon, bir süre sonra büyük bir yolsuzluğu ortaya çıkarmak üzeredir. Çünkü CIA’in içerisindeki yozlaşmış bir ajan, kadınları seks işçisi olarak kullanan bir insan kaçakçılığı çetesinin içerisine dahil olmuştur. Bunun ardından bu yozlaşmış ajanı ortaya çıkarıp suç örgütünü çökertmeyi kendisine görev edinen Brandon, tüm kuralları bir kenara bırakarak kendisini bu yozlaşmış adamın peşine düşmeye adar. Ancak bu görev, onun için beklediği kadar kolay olmayacaktır. Birkaç eski dostun da yardımına ihtiyaç duyan Brandon, kısa süre sonra kendisini amansız bir kovalamacanın içerisinde bulur. Bir suikastçi olan Lady Death (Sayaka Akimoto) ve İç Güvenlik’ten Ajan Zero (Ryan Robbins)’i yanına alan Brandon, şimdi bu suç örgütünü çökertmenin yollarını aramaya başlar. Her ne kadar yanına aldığı kişiler ve operasyonu yürütme şekli birçok kişi tarafından yanlış olarak görülse de kendi kurallarını kendisi koyan Brandon, ne kadar ölümcül olursa olsun bu yozlaşmış ajanı bulabilmek için gece gündüz çalışmaya başlayacaktır. Bu sırada birçok tehlikeyle karşılaşan genç çaylak, her şeye rağmen görevini tamamlayacaktır.

 

Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Keskin Nişancı: Aykırı Görev (Sniper: Rogue Mission)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Keskin Nişancı: Aykırı Görev