Kelebek Konusu

2017 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kelebek filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kelebek filminin orijinal ismi Papillon’dur. Suç filmi, biyografi filmi ve macera filmi kategorilerinde yer alan Kelebek filminin yönetmen koltuğunda Michael Noer oturmaktadır. Kelebek filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Charlie Hunnam, Rami Malek ve Eve Hewson.

Kelebek filminin konusu

Haksız yere cinayet suçundan hüküm giyinmiş olan Henri ‘Papillon’ Charriere, küçük suçlara bulaşmış bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Fakat gel görelim ki cinayet suçundan ötürü hüküm giyen Henri ‘Papillon Charriere, Fransa’nın oldukça kötü ünü ile tanınmış olan Şeytan Adası olarak nitelendirilen yüksek güvenlikli hapishaneye sevk edilir. Buraya geldiği zaman Louis Dega ile tanışır.

Henri ile Louis arasında başlayan ilginç arkadaşlık

Oldukça zengin bir adam olan Louis Dega, savunmasız bir adamdır. Henri ile Louis arkadaş olurlar. Henri, Louis’i koruması karşılığında hapishane kaçışını finanse etmeyi kabul eder. İkilinin arasında ise ilginç bir arkadaşlık başlar. Henri ve Louis kaçacakları günün planını yapmaya başlar. Kelebek filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

Camera

Hagen Bogdanski

Director of Photography

Production

Terence Chang

Executive Producer

Kevan Van Thompson

Executive Producer

Joshua Maurer

Executive Producer

Editing

Art

Tom Meyer

Production Design

Directing

Sound

David Buckley

Original Music Composer

Costume & Make-Up

Bojana Nikitović

Costume Design
İlk yorum yapan siz olun “Kelebek”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.