Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies)

202294 dk, ,

Burası güvenli değil.

Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies) Konusu

Halina Reijn’in yönetmen koltuğunda oturduğu Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies) gerilim, korku ve komedi türlerini içeren bir filmdir. İzlerken birçok duyguyu aynı anda yaşayacağınız filmde olaylar oldukça ilginç gelişmektedir. Genç ve zengin gençlerin başından geçen korkunç hikayeler izleyenleri ekrana bağlamaktadır.

Yirmili yaşların başında olan bir grup zengin genç, ailelerinin şehirden uzaktaki evlerinde bir parti düzenlemek isterler. Kasırga gelmeden aynı evde toplanıp çılgınca eğlenmeyi ve güzel vakit geçirmeyi planlamaktadırlar. İlk başta her şey çok normal ilerlemektedir. Vakit geçirmek için bir oyun oynama fikri ortaya atılır. Oyun oynamaya başlayan gençler ilk başlarda güzel vakit geçirmeye devam ederler ancak oyun bir süre sonra maksadının dışına çıkmaya başlamaktadır. Oyun oynamayla başlayan hikaye oyunun çok dışında korkunç bir hal almaktadır.

Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies) birbirini arkadan bıçaklayan, sahte arkadaşlıklar kuran bir grup zengin arkadaşın oyun oynamayla başlayan hikayesini anlatmaktadır. Arkadaşlıklara çok farklı bir bakış açışı ile bakılmıştır. Gerilim ve korku severler için harika bir seçenek olacak filmde, ufak komedi sahneleri de bulunmaktadır.

Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Katil Kim? (Bodies Bodies Bodies)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Katil Kim?