Kardeşim İçin Konusu

Kardeşim İçin izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2014 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kardeşim İçin filmi, Amerika Birleşik Devletleri’nde e İngiltere’de çekilmiştir. Gerilim ve dram filmler kategorisinde yer alan Kardeşim İçin filminin yönetmen koltuğunda Scoott Cooper oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde sıralanıyor; Christian Bale, Zoe Saldana, Woody Harrelson, Sam Shepard, Willem Dafoe, Forest Whitaker, Casey Affleck, Boyd Holbrook, Tom Bower, Gordon Michaels, Jack Erdie, Charles David Richards, Bingo O’Malley, Dendrie Taylor, Nancy Mosser, Carl Ciarfalio, Bobby Wolfe, Corey Rieger, Jason Greear, Tommy Lafitte, Georin Aquila, Matt Baker, Todd Bobenrieth, Ryan C. Bogdewic, Lonell R. Childred, Carl Clemons, Julian Curi, Dicky Eklund Jr., Joe Fishel, Vito Grassi, John W. Iwanonkiw, Mark Kubr, Efka Kvaraciejus, Tiffany Sander McKenzie, James Quinn, Brenna Roth, Aaron Toney.

Kardeşim İçin filminin konusu

Uzun bir süredir ekonomik sıkıntılar içerisinde olan Russel ve kendinden küçük kardeşi Rodney, Rust Belt kasabasında yaşamaktadır. Bu kasabada yaşayan insanların büyük çoğunluğun ekonomik sıkıntılar içerisindedir. İki kardeş ise bu fakir kasabadan yaşamakta sıkılmıştır, ve her daim kaçıp gitmenin, daha iyi bir hayat kurmanın hayallerini kurarak bunun için çaba göstermektedirler.

Kardeşinin intikamını alacak mı?

Ancak bir gün bir hafta sonu Russell kendisini hapishanede bulduğunda hem bu hayalleri hem de hayatları darmaduman olur. Kardeşi Rodney ise kuzey bölgesinin en zalim ve en acımasız suç ağlarından birine bulaşır. Ve yapmış olduğu bu hata canına mal olur. Bunu hapishaneden çıktıktan sonra öğrenen Russell ise hapishaneden çıktıktan sonra ya özgürlüğünün tadını çıkaracak ya da kardeşinin intikamını arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Kardeşim İçin filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kardeşim İçin Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Christian Bale

Russell Baze

Zoe Saldana

Lena Taylor

Woody Harrelson

Harlan DeGroat

Sam Shepard

Gerald 'Red' Baze

Willem Dafoe

John Petty

Forest Whitaker

Chief Wesley Barnes

Casey Affleck

Rodney Baze Jr.

Boyd Holbrook

Tattooed Guy

Tom Bower

Dan Dugan

Gordon Michaels

Bergen County Officer

Bingo O'Malley

Rodney Baze Sr.

Dendrie Taylor

DeGroat's Date

Nancy Mosser

Woman at Drive In

Art

Thérèse DePrez

Production Design

Gary Kosko

Sanat Yönetmeni

Costume & Make-Up

Ken Diaz

Makeup Department Head

Karen Lovell

Hair Department Head

Editing

Writing

Directing

Camera

Masanobu Takayanagi

Fotoğraf Yönetmeni
İlk yorum yapan siz olun “Kardeşim İçin”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.