Karanlık Madde (Karanlık Madde)

202290 dk,

Karanlığa çok uzun bakarsan geri dönmen zorlaşır!

Karanlık Madde (Karanlık Madde) Konusu

Karanlık Madde (Karanlık Madde) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Macera ve gerilim filmlerinden İman Tahsin yönetmenliğinde 2021 yılı yapımlı Türk filmi Karanlık Madde izleyicisiyle buluşmuştur.

Karanlık Madde Filminin Konusu

Filmde Aladağ’ın eteklerinde bir grup maceracı insanın yaşadıkları olağanüstü olaylar konu ediniliyor. Bir grup genç Aladağ’ın gerçek yaşanılanlarını gün yüzüne çıkarmak için yola koyulurlar. Olayların hepsi doğada gerçekleşmektedir. Gerçekleşen veya gerçekleştiği düşünülen olayların çoğunluğu ana karakterlerden bir olan Can’ın (Ahmet Yıldırım) gözünden yansıtılıyor. Filmde cin veya şeytan gibi figürler kullanılmadığı gibi izleyiciye korku ve gerilim dolu sahneler yaşatılır.

Gözle görülmeyen ve elle tutulmayan olayların varlığını hisseden bu genç grubun yaşadıklarının yorumunu izleyicisine bırakıyor. Düşündürmeye yönelik olan filmde zihnin insanlara istediğinde tutsak etmesini ve zihin oyunlarıyla karşılaşmasını gösteriyor.

Filmin müziklerinde İranlı besteci Kamyar Behbahani’nin metal testereleri keman yayı ile meç ederek özel sesler kullanmıştır. Sıra dışı olmayı başaran bir filmin senaryosu Ehsan Mirhosseini’ye aittir. Oyuncu kadrosunda Dilek Serbest, Orkun Olgar, Ahmet Pınar, Enise Kurbaş ve Babür Vatansever gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Karanlık Madde (Karanlık Madde) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Karanlık Madde (Karanlık Madde)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Karanlık Madde