Kaos Teorisi Konusu

Kaos Teorisi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İlk defa 2008 yılında seyirci karşısına çıkan Kaos Teorisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Dramatik komedi filmler kategorisinde yer alan Kaos Teorisi filminin yönetmen koltuğunda Marcos Siega oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Ryan Reynolds, Emily Mortimer, Stuart Townsend, Sarah Chalke, Mike Erwin, Constance Zimmer, Matreya Fedor, Elisabeth Harnois, Chris William Martin, Jovanna Huguet, Christopher Jacot, Alessandro Juliani, Lisa Calder, Ty Olsson, Jocelyne Loewen, Patricia Idlette, Denalda Williams, David Berner, Christine Chatelain, Linnea Sharples, Simon Chin, Sarah Edmondson, Christina Twidale, Cassandra Brianne Hearle, Kevin Foley, Donavon Stinson, Daryl Shuttleworth, Laurie Murdoch. Kahkaha dolu sahneleri ile seyirci karşısına çıkan Kaos Teorisi, hayatının her alanında kurallar vardır. Bu kurallar ne olursa olsun asla değişmez. Ta ki hayatında ilk defaa birşey yaşayana kadar. Yaşadığı bu şey onun hayatının baştan değişmesine neden olacaktır.

Kaos Teorisi filminin konusu

Kaos Teorisi filminde Frank Allen ile tanışın. Frank Allen verimlilik uzmanı bir adam. Frank Allen zamanı oldukça verimli kullanan birisi. Hayatında her şeyin bir planını yapan Frank Allen, hayatında her şey listeli ve planlıdır. Allen’ın hayatında plan yapmadan geçirmediği hiçbir konu yoktur.  Ancak Frank Allen bir gün randevusuna 10 dakika geç kalmıştır. Hayatında ilk defa bir randevuya geç kalmış olan Frank Allan, bu gecikmenin onu hayalini bile kuramayacağı kaosa sürükleyecektir. Bu kaos ile beraber Frank Allan’ın hayatı tamamen değişecektir. Ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Frank Allan, artık bütün kurallarını kendi yıkmıştır

Frank Allan, kendini ilk başta seksi bir kadınla yatakta bulur. Ardından hiç tanımadığı hamile bir kadın ile doğumhanede bulunur.  Bu doğumda bulunduğu kadının eşi ise masum olan açıklamaların hiçbirine inanmaz. Bu inanmama da Frank Allan’ın hiçte umrunda olmamıştır. Frank Allen için önemli olan tek bir konu var, yaşamış olduğu bu kaos onun oldukça hoşuna gitmiştir. Yaşadığı kaos etrafında dönen konusuyla karşınıza çıkan Kaos Teorisi filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kaos Teorisi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Art

Sandy Cochrane

Production Design

Peter Lando

Set Decoration

Margot Ready

Sanat Yönetmeni

Camera

Ramsey Nickell

Fotoğraf Yönetmeni

Costume & Make-Up

Tish Monaghan

Costume Design

Directing

Writing

Editing

İlk yorum yapan siz olun “Kaos Teorisi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.