Kaçış Planı Konusu

2011 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kaçış Planı filmi, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa ülkelerine aittir. Romantik filmler, dram filmler, gerilim filmler ve suç filmleri kategorisinde yer alan Kaçış Planı filminin yönetmen koltuğunda Paul Haggis oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Russell Crowe, Elizabeth Banks, Olivia Wilde Tür. Uğramış olduğu haksızlık sonucunda eşini hapishaneden çıkarmak için çaba harcayan bir kocanın etrafında dönen film, zaman zaman heyecanlandırıyor, zaman zaman ağlatıyor.

Kaçış Planı filminin konusu

Mutlu ve sorunsuz bir evliliğe sahip John ve Lara çiftinin hayatı, Lara’nın bir soruşturma nedeniyle tutuklanmasından sonra karmakarışık bir hal alır. Suçsuz ve masum olduğunu kanıtlayamayan Lara mahkemece suçlu bulunur ve hüküm giyer. Fakat John tüm kalbiyle eşinin suçsuz olduğuna inanıyordur. Lara’nın hapishanede olduğu zamanlarda John tek oğullarıyla ilgileniyor, aynı zamanda da okulda ders veriyordur. Fakat John’un asıl amacı eşini işlemediği bir suç yüzünden girdiği hapishaneden çıkarmaktır.

John’un tek hedefi eşini hapishaneden çıkarmak

Neye mal olursa olsun bunu başarmak istiyordur. Aradan geçen 3 senenin ardından mahkeme Lara’nın suçlu olduğu yönünde karar verir. Her şeyin bittiğini düşünen Lara hayatına son vermeyi düşünürken John da yapılacak tek bir şey kaldığına kanaat getirir; o da Lara’yı hapishaneden kaçırmaktır. Kaçış Planı filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kaçış Planı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Writing

Paul Haggis

Screenplay

Directing

Sound

Danny Elfman

Original Music Composer

Crew

Manny Siverio

Stunt Coordinator

Camera

Stéphane Fontaine

Camera Operator

Phillip V. Caruso

Still Photographer

Costume & Make-Up

Abigail Murray

Costume Design

Art

Laurence Bennett

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “Kaçış Planı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.