Ip Man: Uyanış (叶问宗师觉醒)

202280 dk, ,

Ip Man: Uyanış (叶问宗师觉醒) Konusu

Özet

Hong Kong’da okuyan genç bir adam olan Yip Man, İngiliz Stark Grubu’nun Çinli kadınları denizaşırı ülkelere kaçırmak için kaçırdığı bir insan kaçakçılığı olayına yanlışlıkla karışır.

Li Xi Jie, Zhang Zhu Lin gibi isimlerin yönetmen koltuğunda oturduğu Ip Man: Uyanış filmi, 2022 yılında gösterime girmiştir. Filmin senaristliğini ise Liu Bayin, Fang Lan yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Allen Chan, Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei gibi oyuncular yer almaktadır. Film, aksiyon filmleri kategorisinde yer almaktadır.

Konu

30’lu yıllarda Fosshan’dan Hong Kong’a ziyarete gelen Genç Usta Ip, daha sonra bürüneceği asil ve tamamen erdemli adam görünümünün tam aksine o zamanlar oldukça ukala ve kendinden emindir. Genç IP usta , bir otobüsün içinde bir dizi Çinli erkek tarafından bir kadını kaçırma girişimine rastlar. Genç Ip Man onları engeller ve döver. Tabi engellediği kişiler uluslar arası insan kaçakçılığı yapan ve İngiliz polisi tarafından rüşvetle desteklenen bir çetenin elemanlarıdır. Genç IP ustanın halkın kahramanı olmadan önce bu çeteyi yenmelidir.

Detaylar

Yönetmenler: Li Xi Jie, Zhang Zhu Lin
Senarist: Liu Bayin, Fang Lan
Oyuncular: Allen Chan, Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei

Gösterim tarihi: 2022

Tür: Dram

Ip Man: Uyanış (叶问宗师觉醒) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ip Man: Uyanış (叶问宗师觉醒)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Ip Man: Uyanış