Hipnotizma (Hypnotic)

202189 dk, ,

Onun isteği onun emridir.

Hipnotizma (Hypnotic) Konusu

Konusu

Filmin konusu, Jenn genç bir kadındır. Hem özel hayatında hem de profesyonel yaşamında sorunlar yaşar. Jenn, kendini tıkanmış hisseder ve ünlü bir hipnoterapistin yardımına başvurur. Genç kadın, çok geçmeden kendisini ölümcül bir akıl oyununda bulur.

Korku-gerilim olarak izleyici karşısına çıkan bu film korku dünyası üzerinde olan yelpazeye çeşitlilik katıyor. Korku unsuru yalnızca lanetlenmek, şeytan, katil üçlüsü ile oluşmayacağını insani duyguların da getirmiş olduğu psikolojik bir yolculukta karşımıza çıkıyor. Korku yalnızca fiziksel olarak değil psikolojik olarak da karşımıza çıkmaktadır. Maskeli katiller yerine hayali dünyadan bahsediliyor. Bununla birlikte bireylerin zaaflarından faydalanıyor.

Jenn karakterine Kate Siegel hayat vermiştir. Kişisel yaşamında görmüş olduğu aldatmacaların ve ihanetlerle yaşamını sürdürmektedir. Bu nedenle iş dünyasında da psikolojik olarak buhranlı bir yolculuktadır. Jenn, terapiste gidip gitmemek konusunda kararsızdır. Dr Meade’nin ismini zamanla duymaya başlamış ve onu araştırmıştır. Meade, diğer terapistlerin yanı sıra bilinen yöntemler dışında hipnoz ile gelişme kaydetmeye çalışmaktadır. Bu gelişmeye hayran kalan Jenn ise bunu bir an önce denemek için soluğu doktorun yanında alacaktır. Meade’nin kendisi için vaat ettiği dünya onu daha da keskin olan bir yolcuğa sürükleyecektir. Bu sebeple akli dengesi daha da bozulacaktır. Akıl oyunları kapsamında gerçekleşen bu sahneler genç kızın peşini hiçbir zaman bırakmayacaktır. Hem kişisel yaşamında hem de profesyonel yaşamında tıkandığını hisseden Jenn, gizemli bir hipnotize ile birlikte kendini ölümcül bir akıl oyununda bulur.

Hipnotizma (Hypnotic) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Crew

Harrison Houde

Health and Safety

Dakota Daulby

Health and Safety

Production

Gabriel Medina

Assistant Location Manager

Directing

İlk yorum yapan siz olun “Hipnotizma (Hypnotic)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Hipnotizma