Hediyelik Kız (Mad Dog and Glory) Konusu

Hediyelik Kız (Mad Dog and Glory) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Hediyelik Kız (Mad Dog and Glory), başrollerinde ünlü aktör Robert De Niro, Uma Thurman ve Bill Murayy’ın yer aldığı Amerika yapımlı romantik komedi filmidir.

Hediyelik Kız Filminin Konusu

Filmde hayatını kurtardığı bir adamın, teşekkür mahiyetinde güzel bir kadın göndermesi ile hayatında yeni bir macera sayfası açılan Wayne’nin yaşadıkları anlatılıyor. Frank Milo (Bill Murray), ünlü bir mafya babasıdır. Yaptığı iş sebebiyle düşmanları ve onu öldürmek isteyen çok kişi vardır. Wayne Mad Dog Doibe (Robert De Niro), mafya babasının hayatını kurtarınca, Frank Milo, Wayne’ye çok iyi davranıyor.

Hayatını kurtarmasına karşılık ona bir haftalığına evinde kalacak Glory’i (Uma Thurman) gönderiyor. Genç adam bu durumu istemese de kabul etmek zorunda kalıyor. Glory, eve erken dönerse Frank’ın başını ağrıtacağını bilir. Bu yüzden genç adam Dobie, Glory’i mafya babasının elinden kurtarmak için uğraşacaktır.
Filmin yönetmenliğini John McNaughton üstenmiş olup senaryosunu Richard Price yapmıştır. Oyuncu kadrosunda David Caruso (Mike), Mike Starr (Harold), Kathy Baker (Lee) ve Richard Belzer (M.C) gibi isimler yer alır.

Hediyelik Kız (Mad Dog and Glory) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Hediyelik Kız (Mad Dog and Glory)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Hediyelik Kız