Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife)

2021124 dk, ,

Her şeyin bir nedeni var.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife) Konusu

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2020 ABD Kanada yapımı Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife) filminin yönetmenliği Jason Reitman tarafından yapılmıştır. Jason Reitman filmin senaryosunda da görev almış ve ona Gil Kenan da eşlik etmiştir. Bununla beraber filmin başrol oyuncuları arasında Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace yer alıyor

Aksiyon dolu sahneleriyle ön plana çıkan Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, kasabayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için çalışmalara başlayan bir grup gencin çabası konu ediliyor. Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır. Geçimlerini sağlamak konusunda zorluk çeken Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile beraber ölen babasından geriye kalan eski eve taşınmak zorunda kalırlar. Yeni yaşamlarından pek de memnun kalmayan Trevor, aradan çok zaman geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili olarak büyük bir sırrı çözmek zorunda kalır. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üye olduğunu gösteren ekipmanları bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile beraber buldukları eşyaları kurcalarken kasabanın altında uyanmayı bekleyen tehlikenin ortaya çıkmasına sebep olurlar.

 

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Ghostbusters: Afterlife)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya