Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor

197988 dk

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Konusu

Kartal Tibet’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Hababam Sınıfı oldukça değişmiştir. Sene başında okula Bilo isimli yeni bir öğrenci katılır. Doğudan gelen ve ağa oğlu olan Bilo, sınıfta aynı ağalık tavırlarını sergilemeye devam eder. Hababam sınıfı tarafından oldukça eğlenceli bulunan Bilo, bir dizi komik olaya sebebiyet verir. Bilo’nun karakterini anlayan Hababam Sınıfı, hem alaya alıp hem suyuna giderek Bilo’yu aralarına katarlar.

Sene başında okula gelen tek kişi Bilo değildir. Hürrem İsimli bir kadın hoca da Özel Çamlıca Lisesi’nde görev yapmaya başlamıştır. Yaptığı erkek düşmanı tavırlarla ön plana çıkan Hürrem Hoca, Badi Ekrem ile oldukça eğlenceli diyaloglara girer. Okulda yaşanan gelişmeler bunlarla sınırlı kalmaz, Ayşe ve Ömer isimli iki öğrencinin yaşadığı aşk Hababam Sınıfı’nda herkesin dilindedir.

Gizlice buluşan Ayşe ile Ömer Hababam sınıfında dalga konusu olmaya başlar. Öğrenciler işin eğlencesindeyken, kimsenin beklemediği bir olay ortaya çıkar. Ayşe hamiledir ve herkes bu durumu öğrenir. Şimdi Hababam Sınıfı için güç bir durum söz konusudur, okul yönetiminin ve öğretmenlerin bu durumu öğrenmemesi için büyük çabalar harcayaklardır. Doğacak olan bebek yalnızca Ayşe ile Ömer’in bebeği değil, tüm Hababam Sınıfı’nın bebeği olacaktır.
Münir Özkul, Şener Şen, Adile Naşit ve Perran Kutman gibi usta isimlerin yer aldığı film, daha önce görmeye alışılan Hababam Sınıfından bambaşka bir profil çizerek karşımıza çıkar.

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.