Güvenlik Konusu

2017 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Güvenlik filminin orijinal simi Security’dir. Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan Güvenlik filmi, aksiyon filmler, gerilim filmler ve suç filmleri kategorisinde yer almaktadır. Güvenlik filminin yönetmen koltuğunda Alain Desrochers otururken, filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır;  Antonio Banderas, Ben Kingsley ve Liam McIntyre.

Güvenlik filminin konusu

Eski bir özel servis ajanı olarak çalışan ajan, işsiz kalınca iş aramaya başlar. Ailesi ile işsiz kaldığı için parasızlıktan görüşememektedir. Buna bir son vermek isteyen adam bir an önce ne iş olursa olsun bulmak zorundadır. Bunun içinde kasabanın oldukça zorlu ve tehlikeli bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. AVM’de geceleri çalışan adam, buranın güvende kalmasını sağlamaktadır. Ancak ilk iş gününde AVM’ye çaresiz bir kız çocuğu sığınır ve normalde kapıları açması yasakken, bu korkmuş ve çaresiz kalmış kız çocuğuna AVM’nin kapılarını açar.

Kız çocuğu kimdir ve neden bu kadar çok korkmuştur?

Kız çocuğu ise önemli bir duruşmada tanıktır ve peşinde kötü adamlar vardır. Kızı ortadan kaldırmak istemektedirler. Kızı içeri aldıktan sonra kötü adamlarda AVM’ye gelir ve gerilim dolu anlar başlar. Kızı kötü adamlara teslim etmek istemeyen kahramanımız ise bu adamlarla kıyasıya mücadeleye girer. Güvelik filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

Sound

Gord Hillier

ADR Supervisor

Production

Steven Paul

Executive Producer

Avi Lerner

Executive Producer

Mark Sussman

ADR Voice Casting

Writing

Directing

Asya Chakarova

Second Assistant Director

Camera

Anton Bakarski

Director of Photography

Art

Antonello Rubino

Production Design

Ivan Ranghelov

Art Direction

Editing

Gord Hillier

Dialogue Editor
İlk yorum yapan siz olun “Güvenlik”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.