Great Broadway Musical Moments from the Ed Sullivan Show

200360 dk,

Great Broadway Musical Moments from the Ed Sullivan Show Konusu

Özet

Yönetmenliğini ve senaristliğini Andrew Solt’un yaptığı bu film, 2015 yılında gösterime girmiştir. Filmin süresi 1 saattir. Film belgesel türündedir. filmin oyuncu kadrosunda ise Julie Andrews, Richard Burton, Carol Channing, Bob Fosse, Joel Grey, Shirley Jones, Larry Kert, Richard Kiley, Carol Lawrence, Ethel Merman, Cole Porter, John Raitt, Rex Reed, Ed Sullivan, Pat Suzuki, Gwen Verdon gibi isimler yer almaktadır.

Konu

En sevdiğiniz Broadway müzikallerinden bazılarının göz kamaştırıcı şarkılarını, danslarını ve prodüksiyon numaralarını yeniden yaşayın. Great Broadway Musical Moments from The Ed Sullivan Show, “Annie Get Your Gun “da Ethel Merman, “Oklahoma!”da John Raitt, “Camelot “ta Julie Andrews ve daha fazlası gibi büyük Broadway yıldızlarının galaksisi tarafından gerçekleştirilen efsanevi müzikal eğlenceyi size getiriyor! Bu heyecan verici etkinlik, Shirley Jones, Joel Grey ve Rex Reed gibi efsanelerle yapılan özel röportajları da içeriyor.

Detaylar

Yönetmen: Andrew Solt

Senarist: Andrew Solt

Oyuncular: Julie Andrews, Richard Burton, Carol Channing, Bob Fosse, Joel Grey, Shirley Jones, Larry Kert, Richard Kiley, Carol Lawrence, Ethel Merman, Cole Porter, John Raitt, Rex Reed, Ed Sullivan, Pat Suzuki, Gwen Verdon

Tür: Belgesel

Gösterim tarihi: 2015

Film süresi: 1 saat

Great Broadway Musical Moments from the Ed Sullivan Show Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Great Broadway Musical Moments from the Ed Sullivan Show”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Great Broadway Musical Moments from the Ed Sullivan Show