Gönül Yarası Konusu

Gönül Yarası izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2005 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Gönül Yarası filmi, Türkiye’ye aittir. Dram filmler kategorisinde yer alan Gönül Yarası filminin yönetmen koltuğunda Yavuz Turgul oturmaktadır. Gönül Yarası filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Şener Şen, Meltem Cumbul, Timuçin Esen, Güven Kıraç, Erdal Tosun ve Sümer Tilmaç.

Gönül Yarası filminin konusu

Oldukça mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olan Nazım Öğretmen, İdealist bir yapıya sahiptir. Nazım Öğretmen yıllarca Anadolu’da görev yapmış, öğretmenliği meslek olarak değil de kendini adama olarak görmüş bir öğretmendir. Ancak yıllr artık onu da yormuş ve yaşlandırmıştır. Artık eski enerjisi ve heyecanı da kalmamıştır. Çocuklara faydasız olmaktan korktuğu için de emekli olmaya karar vermiştir. Artık İstanbul’da yaşamaya başlayan Nazım Öğretmen, kendine İstanbul’da bir düzen kurmaya başlamıştır. Fakat gel görelim ki Nazım Öğretmen İstanbul’a ayak uydurmakta oldukça zorlanır. Artık ne Nazım Öğretmen eskisi gibidir ne de İstanbul.

Nazım Öğretmen’in hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır

Nazım Öğretmen İstanbul’a yerleştiği zaman henüz emekli maaşı başlamamıştır. O da geçimini taksi şoförlüğü yaparak sağlamaktadır. Arkadaşı Takoz’un taksisini kullanan Nazım Öğretmen, için artık yeni bir hayat başlamıştır. Gene taksicilik yaptığı günlerden bir gün taksisine Dünya isimli, bir kadın biner. Dünya pavyonda çalışan genç ve güzel bir kadındır. Her iki hayatta kaçınılmaz bir şekilde dönüşüme uğrayacaktır. Dünya’nın eski kocası olan Halil, Dünya’ya kafayı takmıştır. O yüzden eski kocasından dolayı oldukça rahatsızdır. Ve bu hayatlar artık birbirinden kopamayacak kadar iç içe girmiştir. Filmin başrollerini Şener Şen, Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’in paylaştığı film dram konusunda oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Gönül Yarası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Directing

Writing

Production

Sound

Burak Topalakçı

Supervising Sound Editor

Serdar Öngören

Sound Re-Recording Mixer

Costume & Make-Up

Crew

János Csáki

Sound Recordist

Visual Effects

Murat Şengül

Special Effects Supervisor

Editing

İlk yorum yapan siz olun “Gönül Yarası”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.