Friends: The Reunion (Friends: The Reunion)

Friends: The Reunion (Friends: The Reunion) Konusu

Dizi olarak ekranlara gelen ve yıllarca en çok sevilen ve unutulmayan yapımlardan birisi olan Friends son bölümünün ardından geçen 17 yıl ile birlikte yeniden ekranlara dönüş yapıyor. Özel bir bölüm ile Friends hayranlarını selamlayan Friends: The Reunion, diziye yönelik farklı bir bakış açısından olayları ve hikayeleri ekrana taşıyor. Daha çok bir söyleşi tadında geçen yeni yapım, Friends dizisini izleyenler için hem özlem gideriyor hem de dizide bilinmeyen pek çok konuya da açıklık getiriyor.

Friends The Reunion Oyuncuları

Ben Winston tarafından yönetilen Friends: The Reunion, Friends The Reunion oyuncuları da oldukça dikkat çekici durumda. David Beckham, Justin Bieber, BTS gibi pek çok özel isim programda yer alarak yapımı daha ilgi çekici hale getirmiş. Friends: The Reunion için dikkat çeken detaylardan birisi ise oyuncuların özel itiraflarına da yer verilmesi.

Friends The Reunion fragmanı izlemek istiyorsanız fragman seçeceğine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Friends The Reunion İzle

Friends The Reunion nereden izlenir? Sorusuna herkesin aklına cevap olarak Netflix geliyor olabilir ama Hbo max dizisi olduğu için Netflix’e henüz gelmemiş durumda.

Bugüne kadar her zaman başarılı bir yapım olarak dikkat çeken Friends dizisinin, arka planında yaşanan zorluklar bugüne kadar gündeme hiç getirilmemişti. Yeni yapım ile birlikte dizinin arka planına dair yapılan bir bakış söz konusu. Bu durum farklı bir tutumun sergileneceğini düşündürse de yapım bu konudan yine taviz vermiyor.

10 yıl süren bir dizinin ardından 17 yıl ara ile birlikte diziye dair yeni bir yapım ile ekranlara gelen Friends: The Reunion, söyleşilerin yanı sıra dizide çok sevilen bölümlerin yeniden canlandırıldığı sahnelere de sahip. Üstelik kamera arkası çekimlerine de yer verilen yeni proje, 17 yıllık aranın ardından dizideki oyuncuların değişimlerinin de net bir şekilde görünmesini sağlıyor. Aradan uzun bir ara geçmesine rağmen oyuncuların dizi ile aynı şekilde bir oyunculuk performansı sunması ise dizi izleyenlerini o eski günlere götürüyor. Friends: The Reunion’un finaline doğru ise oyuncular dizi boyunca giydiği kıyafetler ile özel bir defile ile izleyenlere veda ediyor.  Diziyi takip ederek 10 yıl boyunca tüm bölümleri izleyen Friends hayranlarının yeni bölümü mutlaka izlemesi gerekiyor. Anlatıllan hikaye, oyuncular ve konu ne olursa olsun dizinin izlendiği o eski günlere dönmek, o heyecanı yeniden yaşamak Friends: The Reunion ile mümkün.

Friends: The Reunion (Friends: The Reunion) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Friends: The Reunion (Friends: The Reunion)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Friends: The Reunion