Francesca Quinn, PI Konusu

Özet

Özel dedektif Francesca “Frankie” Quinn, nişanlısının katilini bulmak için girdiği mücadeleyi konu alan Francesca Quinn, PI isimli film, 2022 yılında gösterime girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Anthony C. Metchie otururken, yapımcılığını Anthony Fankhauser, senaristliğini ise John Christian Plummer yapmaktadır. Film tür olarak gizem ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. filmin uzunluğu ise 1 saat 24 dakika olarak öne çıkmaktadır. Başrollerde Mallory Jansen ve Dylan Bruce yer almaktadır.

Konu

Nişanlısının katilini arayan özel dedektif Frankie Quinn, eski sevgilisiyle birlikte çalışmak ve onları ayırıp hayatlarını mahveden kişiye güvenmek zorundadır.

Özel dedektif Francesca “Frankie” Quinn’in nişanlısı öldürülünce, kız kardeşi katili bulması için onu işe alır. Frankie, davaya atanan yerel dedektif Wyn ile birlikte çalışmak zorundadır… Wyn aynı zamanda eski sevgilisidir. Bir zamanların çifti, yılan gibi kıvrılan bir komployu çözmek için güçlerini birleştirirken, soruşturma kalplerine dokunur.

Detaylar

Derecelendirme: TVPG
Tür: Gizem ve Gerilim
Orijinal Dil: İngilizce
Yönetmen: Anthony C. Metchie
Yapımcı: Anthony Fankhauser
Yazar: John Christian Plummer
Film Süresi: 1s 24m
Tarih: 2022

Francesca Quinn, PI Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Francesca Quinn, PI”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.