Fortress: Sniper’s Eye

202287 dk,

Savaş bitmedi, daha yeni başlıyor.

Fortress: Sniper’s Eye Konusu

Özet

Fortress: Sniper’s Eye, aynı zamanda Fortress 2 olarak da bilinir, Josh Sternfeld tarafından Fortress’in devamı olarak yönetilen yeni bir Amerikan aksiyon filmidir. Başrollerinde Jesse Metcalfe, Bruce Willis, Chad Michael Murray, Kelly Greyson, Ser’Darius Blain, Michael Sirow, Welker White ve Natali Yura var. Film, Lionsgate Films tarafından 29 Nisan 2022’de vizyona girecek.

Konu

Fortress Camp’e yapılan ölümcül saldırıdan haftalar sonra Robert, eski düşmanı Balzary’nin dul eşi Sasha’yı kurtarmak için cesur bir kurtarma operasyonuna girişir. Ancak kampın komuta sığınağında, Sasha’nın kendi dolambaçlı planları olduğu anlaşılır. Yeni bir saldırı patlak verdiğinde, Robert bir daha asla göremeyeceğini düşündüğü tanıdık bir yüzle karşılaşır.

Yapım

Fortress 2, 3 Mayıs 2021’de bir üçlemenin ikinci filmi ve Fortress’in devamı olarak duyuruldu. Temel çekimler Mayıs 2021’de Porto Riko’da başladı ve ilk iki film arka arkaya çekildi. Fortress 2’nin çekimleri Kasım 2021’e kadar tamamlandı. Highland Film Group’un filmin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki dağıtım haklarını satmak istediği 2021 Amerikan Film Pazarı’nda ilk bakış görüntüsü yayınlandı.

Fortress: Sniper’s Eye Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Fortress: Sniper’s Eye”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Fortress: Sniper's Eye