Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4 (क्रैजी 4)

2008110 dk,

Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4

Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4 (क्रैजी 4) Konusu

Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4 (क्रैजी 4) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Dört Çılgın Deli, filmi yönetmenliğini Jaideep Sen’in üstlendiği senaryosunun ise Ashwni Dhir’in kaleminden beyazperdeye aktarılan Hint komedi filmidir.

Dört Çılgın Deli Filminin Konusu

Filmde deliler hastanesinde hastalarını iyileştirmek için elinden geleni yapan bir doktor ile çılgın mı çılgın dört hastasının yaşadığı komedi dolu maceralar konu ediniliyor. Dr. Sonali (Juhi Chawla) akıl hastanesinde başarılı bir doktordu. Hastalarını tedavi etmek için herkesten farklı bir yöntem kullanmaktadır. Akıl sağlığı yerinde olmayan hastalarıyla birçok etkinlik yapmaktadır. Bu etkinlikler sadece hastanede değil dışarıya çıkıp da yapılmaktadır.
Hastalarının içerisinde sürekli sinirlenen, öfke kontrolünü sağlayamayan ve daha birçok ruhsal sıkıntısı olan hastalar bulunur.

Dr. Sonali, öfkelenen Raja (Arshad Warsi), tam bir vatansever olan Gangadhar (Rajpal Yadav), kendi dünyasında olan Dabboo (Suresh Menon) ve temizlik takıntısı olan Dr. Mukherjee (Irfan Khan)’i alarak bir kriket maçına götürür. Maç sonunda Dr. Sonali, kaçırılır. Dört hasta, doktorlarını aramak için yola koyulurlar. Başlarına birçok macera gelen dört çılgın deli, kahkaha tufanına sebep oluyor.

Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4 (क्रैजी 4) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4 (क्रैजी 4)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Dört Çilgın Deli./ Krazzy 4