DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets)

Otur, kal, dünyayı kurtar.

DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets) Konusu

Özet

DC Süper Evciller Takımı, Jared Stern tarafından yazılan ve yönetilen ve Sam Levine tarafından ortaklaşa yönetilen yaklaşan 2022 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu süper kahraman komedi filmidir.

Ocak 2019’da filmin 21 Mayıs 2021’de vizyona girmesi planlanıyordu. Çıkış tarihi daha sonra Reeves’in oynadığı başka bir film olan Matrix Resurrections lehine 20 Mayıs 2022’ye ertelendi. Sinema çıkışından 45 gün sonra HBO Max’de yayımlanacak.

Konu

Süper-Köpek Krypto ve Superman, aynı super güçleri paylaşan ve Metropolis’te yan yana suçla savaşan, ayrılmaz en iyi arkadaşlardır. Superman ve Adalet Birliği’nin diğer üyeleri kaçırıldığında, Krypto, barınakta yaşayan bir sokak çetesini – Ace; tazı köpek, PB; göbekli domuz, Merton; kaplumbağa ve Chip; sincap – yeni bulunan güçlerinde ustalaşarak süper kahramanları kurtarmak için kendisiyle aynı takımda yer almaya ikna etmelidir.

Adalet Birliği Lex Luthor (Marc Maron) tarafından ele geçirilince, Süpermen’in köpeği Krypto (Dwayne Johnson), süper güçler verilmiş barınak hayvanlarından bir ekip oluşturur: süper güçlü ve yok edilemez hale gelen Ace (Kevin Hart) adlı bir tazı; dev boyutlara ulaşabilen PB (Vanessa Bayer) adlı bir domuz; süper hızlı hale gelen Merton (Natasha Lyonne) adlı bir kaplumbağa; ve elektrik güçleri kazanan Chip (Diego Luna) adlı bir sincap.

DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Dwayne Johnson

Krypto the Superdog (voice)

John Krasinski

Clark Kent / Superman (voice)

Keanu Reeves

Bruce Wayne / Batman (voice)

Kate McKinnon

Lulu (voice)

Natasha Lyonne

Merton (voice)

Unknown

Bob Kane

Characters

Steve Jablonsky

Original Music Composer

Jerry Siegel

Characters

Wendy Glenn

Characters

Nicholas Stoller

Executive Producer

Glenn Ficarra

Executive Producer
İlk yorum yapan siz olun “DC Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

DC Süper Evciller Takımı