Dalavere Konusu

Dalavere izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2019 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Dalavere filmi, Türkiye’ye aittir. Komedi filmler kategorisinde yer alan Dalavere filminin yönetmen koltuğunda Hasan Göktaş oturmaktadır. Dalavere filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Ali Çatalbaş, Erdağ Yenel, Mehmet Ali Kaptanlar, Abidin Yerebakan ve Hüseyin Elmalıpınar.

Dalavere filminin konusu

Dalavere filmi, çalınana arabalarını bulmak için oldukça zorlu bir mücadelenin içine giren Baybars ve Münir’in hikayesi etrafında olaylar gelişiyor. Baybars, çok tilki çok uyanık bir adamdır. Hayatının her evresinde ise bu böyle olmuştur. Baybars ile eniştesi Münir, beraber Zeytinburnu’nda araç kiralama şirketi işletmektedirler. Her şey çok güzel giderken, bir gün Münir’in arabası çalınır. Bu arabanın çalınması ile beraber ikisinin de hayatı tamamen değişir.

Baybars ve Münir’in başı beladan kurtulmaz

Çalınan arabanın peşine düşen bu ikili kafadar, hırsızların peşinden İstanbul’dan Bodrum’a doğru yolculuğa çıkarlar. Arabalarını çalan bu hırsızlara unutamayacakları bir ders vermek isteyen bu ikili, bu esnada hiç farkında olmadan iki mafya grubu arasında gerçekleştirilen değiş tokuşun arasında kalırlar. Baybars ile Münir’in başına gelen talihsizler sadece bunlarla sınırlı değildir. Mafyanın içinde yer aldıklarını anladıkları zaman ise otelde de birçok yanlışlığın yaşanmasına neden olurlar.

Başları çok büyük bir beladadır

Başlarındaki beladan nasıl kurtulacaklarını bir türlü bilemeyen Baybars ve eniştesi Münir, çok uzun bir süreden beri, polis teşkilatının peşinde olduğu, ellerinde ise yıkıcı silahlar bulunduran iki mafya grubuna karşı zorlu bir mücadeleye girerler. Dalavere filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Dalavere Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Dalavere”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.