Crime Story (Crime Story)

202198 dk,

Öldüğünde emekli olacak.

Crime Story (Crime Story) Konusu

2019 yılında vizyona giren Crime Story filmi gerilim ve dram kategorisindeki yapımlar arasında. Hem yönetmen hem de senarist koltuğunda Adam Lipsius oturuyor. Başrollerini Mira Sorvino ve Richard Dreyfuss gibi isimlerin paylaştığı Crime Story filminde hastalıklar, aile dramları ve yasalar gibi birçok konuya değiniliyor.

Filmin Konusu

Ben Meyers, yıllarca mafya babalığı yapmış bir isimdir. Bir süre sonra bu işleri tamamen bırakan Ben Meyers’in gerekçesi tamamen sağlıktır. Çünkü Ben Meyers uzun bir süredir kanser hastalığıyla baş etmeye çalışıyordur. Üstelik bu hikayenin tek hastası o değildir. Deliler gibi aşık olduğu karısı demans hastasıdır. Tam da bundan dolayı hem kendisine hem de karısına bakmakla yükümlü olan Ben Meyers başlarda bu durumla baş edebilir haldedir. Ama bir gün her şey tersine döner. Çünkü Ben Meyers’in evi hırsızların hedefindedir.

Hiç beklemediği bir anda saldırıya uğrayan Ben Meyers’in evi soyulur. Değerli eşyaları, önem verdiği mobilyalar, özenle boyadığı duvarlar bile mahvolmuştur. Ortada bir soygundan çok daha fazlası olduğu o kadar bellidir ki artık Ben Meyers’in bir yerlerden medet umması saçmadır. Bu meseleyi kendisinin çözmesi gerektiğini anlaması uzun sürmez. Ve bir plan yapar. Çok ince düşünerek ve sakin kalarak plan yapan Ben Meyers intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır artık. Ailesine ve evine zarar verenleri bulması hayati bir duruma dönüşür.

Aldığı Ödüller

Crime Story filminin aldığı bir ödül bulunmuyor.

Crime Story (Crime Story) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Crime Story (Crime Story)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Crime Story