Çılgın Joe

2013100 dk,

Çılgın Joe

Çılgın Joe Konusu

Çılgın Joe izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2013 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Çılgın Joe filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Aksiyon filmler kategorisinde yer alan Çılgın Joe filminin yönetmen koltuğunda Steven Knight oturmaktadır. Çılgın Joe filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Jason Statham, Agata Buzek ve Vicky McClure.

Çılgın Joe filminin konusu

Afganistan’da özel bir görev yapan Joey Jones (Jason Statham), kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına şahit olmuştur. Bu olaya şahit olduğu günden beri ise Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişte yaşadığı bu kötü trajediyi bir yandan unutmaya çalışırken diğer yandan yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Joey Jones bir gün acımasız olan bir çeteden kaçarken Convent Garden isimli zengin bir iş adamının dairesine girer ve burada üst sınıf bir kimliğe bürünür.

Joey arkadaşını kaybedecektir

Joey Jones, arkadaşı ve sponsoru olan Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamle olan kız arkadaşının bir nehirde ölü olarak bulunur. Yaşanan bu kötü olay üzerine ise Joey Jones bu cinayeti kimin işlediğini bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak için harekete geçer. Joey Jones kendine bir söz ermiştir ve bu cinayeti kimin işlediğini bulana kadar durmayacaktır. Ünlü senarist olan Steven Knight tarafından yönetilen film oldukça heyecanlı ve başarılı aksiyon filmler arasında yer alır. Çılgın Joe filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Çılgın Joe Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Lee Asquith-Coe

Silver Mercedes Driver

Lee Nicholas Harris

Meat Market Manager

Andrew Ellis

Football Supporter 1

James Bye

Football Supporter 2

Senem Temiz

Banker's Wife

Paul Blackwell

Factory Worker

Ger Ryan

Mother Superior

Camera

Chris Menges

Director of Photography

Sound

Dario Marianelli

Original Music Composer

Art

Michael Carlin

Production Design

Costume & Make-Up

Louise Stjernsward

Costume Design

Editing

Production

Stuart Ford

Executive Producer

Brian Kavanaugh-Jones

Executive Producer

Writing

Directing

İlk yorum yapan siz olun “Çılgın Joe”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.