Çapkın Kız (Çapkın Kız) Konusu

Çapkın Kız (Çapkın Kız) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Çapkın Kız filmi, başrollerinde Türkan Şoray ile Tamer Yiğit’in rol aldığı, yönetmenliğini ise Memduh Ün’ün yaptığı 1963 yılı yapımlı Türk romantik komedi filmidir.

Çapkın Kız Filminin Konusu

Filmde zengin ve şımarık bir kız ile mert delikanlı taksi şoförünün yaşadığı aşk hikayesi anlatılır. Haşim Toprakoğlu ünlü bir iş adamıdır. Siyaset alanına atılmak ister. Ancak tüm vaktini şımarık ve uslanmayan kızı Suna’nın (Türkan Şoray) peşinde geçirir. Suna, bir gün Ekrem (Tamer Yiğit) adında bir taksi şoförünün kaza yapmasına sebep olur. İkili arasında ilk karşılaşmalarında kazanında verdiği etki ile büyük tartışmalar çıkar.
Haşim Bey, gerçekleşen kazanın masrafını karşılayacağını belirtir. Ancak Ekrem’in sergilediği mert duruş Haşim Bey’in gözünden kaçmaz.
Ekrem ve arkadaşlarına yanına çalışmaları için iyi bir ücret karşılığında iş teklif eder. İşi kabul eden Ekrem, artık Haşim Bey’in kızı Suna’nın koruması olacaktır. Sürekli anlaşmazlıklar yaşayan ikili, Suna’nın şımarıklıkları ve peşinden korumalarını atlatmaya çalışması ile iyice birbirlerine bilenir. Ancak kısa bir süre sonra Suna ile Ekrem arasında duygusal yakınlaşma başlayacaktır.

Çapkın Kız (Çapkın Kız) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Çapkın Kız (Çapkın Kız)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Çapkın Kız