Çalgı Çengi Konusu

Çalgı Çengi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2011 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Çalgı Çengi filmi, Türkiye’ye aittir. Komedi filmler kategorisinde yer alan Çalgı Çengi filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturmaktadır. Çalgı Çengi filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sırlanmaktadır; Ahmet Kural, Murat Cemcir, Erdal Tosun, Tuna Orhan,  Hazal Kaya, Bora Akkaş ve Şinasi Yurtsever.

Çalgı Çengi filminin konusu

Ankaralı müzisyenler olan Salih ve Gürkan, teyze çocuklarıdır. Bu iki kuzen bir organizatörün kendilerine bulduğu basit ve sıradan işlerden geçimlerini sağlayarak hayata devam etmektedirler. Yine her zamanki gibi organizatör tarafından ayarlanan bir işe giderler. Ancak gittikleri düğünün kömürlüğünde başlarına trajikomik bir olay gelir. Sonrasında ise kendilerini bu beladan geri çekemezler.

Salih ve Gürkan’ın başı çok büyük bir belaya karışacaktır

Salih ve Gürkan düğüne gittikleri zaman kömürlükte olduğunu görünce biraz şok yaşarlar. Böyle bir yer de çalışmak istemediklerini söyleyen ikiliyi düğün sahipleri bir şekilde ikna eder. Düğün daha başlamadan bir mafya buraya rehin aldıkları bir banka güvenlik görevlisini sorgulamak için bu izbe mekana getirene dek. Böyle bir durum içerisinde yer alan ikilinin hayatı tamamen kayacaktır. Çalgı Çengi filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Çalgı Çengi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Çalgı Çengi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.