Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Ice Age: The Meltdown)

Soğuk Bitti

Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Ice Age: The Meltdown) Konusu

Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Ice Age: The Meltdown), 2002’de başlayan Buz Devri macerasının devamı. Serinin ikinci filmi ile izleyenlerle buluşuyor. Seslendirme ve animasyon konusunda oldukça beğeni toplayan bu film, ailecek izlenebilecek keyifli bir film. Buz Devri maceransının ikinci filmi olarak karşımıza çıkıyor. Macera Manny, Diego ve Sid için macera buzulların erimeye başlaması ile farklı bir yol alıyor. Erimeye başlayan buzullar bu üç kahramanın hayatlarını farklı bir hale getiriyor. Kahramanlar, ısınan dünyanın tadını çıkarmaya başlıyorlar. Tüm bu buzullar erirken de Scrat, meşe palamudunun peşinden koşmaya devam ediyor. Maceranın içerisinde yeni karakterlerin de girmesi ile Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Ige Age 2: The Meltdown) eğlenceli bir film izlemek isteyenler için eleştirmenlerden tam not alıyor.

Kendi halinde takılan bir mamut olan Manny için serinin bu filmi sevimlilik ve aşk kokuyor. Çünkü bebekli maceradan sonra mamutumuz, bir ailesi olmasını istiyor. Aile kurma fikrini düşünürken tam da bu esnada karşısına dünyada kalan son dişi mamut çıkıyor. Manny kendini opposum sanan ancak dünyada kalan son dişi mamut olan Ellie ile tanışırken buluyor. Ellie, sevimli hareketleri ve fevri tavırları ile Manny’ye oldukça kibirli davranıyor. Böyle davrandığı için de Manny ile pek de iyi anlaşamıyorlar. Kendini opposum sanan Ellie’yi bir mamut olduğuna ikna etmeye çalışan Manny bunu başarabilecek mi?

Ellie ve iki opposum kardeşi, hareketli ve çılgın kişiliklere sahip olarak maceraya dahil olan yeni üyelerden ikisi. Crash ve Eddie isimli bu opposumlar, Buz Devri 2 için maceranın çok daha eğlenceli ve hareketli olmasında rol alan karakterler arasında yer alıyor. Tüm bu ekip hep birlikte vadinin eriyen diğer tarafına geçmeye çalışırken maceralar peşini bırakmıyor. Eriyen buzulların ciddi bir felakete yol açmasından korkan bu ekip, kimi zaman büyük zorluklarla savaşıyor ve Buz Devri 2 keyfine doyulmaz bir macera filmi olarak da ailecek izlenebilecek bir animasyon oluyor.

Ekip & Oyuncular

Madeleine West

Manny (voice)

Queen Latifah

Ellie (voice)

Josh Peck

Eddie (voice)

Daniel Sauli

Fast Tony (voice)

Unknown

Gregory Smith

Executive Producer

Christopher Meledandri

Executive Producer

John Powell

Original Music Composer

Randy Thom

Sound Designer

Randy Thom

Sound Mixer
İlk yorum yapan siz olun “Buz Devri 2: Erime Başlıyor (Ice Age: The Meltdown)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Buz Devri 2: Erime Başlıyor