Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara Konusu

Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2019 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara filmi, Türkiye’ye aittir. Dram filmler ve vahşi batı filmleri kategorisinde yer alan Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Tanrısever oturmaktadır. Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Soydan Soydaş, Tarık Tanrısever, Süleyman Kabali.

Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara filminin konusu

Çolak Ziya ile Abdullah, Konya’nın Bozkır ilçesinde ikamet eden iki yakın arkadaştır. Bu iki yakın arkadaş geçimini silah satarak kazanmaktadır. Abdullah ile Çolak Ziya çok farklı karakterlere sahip olan iki insan olmalarına rağmen, uzun yıllardan beri hiçbirr sorun yaşamadan hem arkadaşlıkları hem de ortaklıkları devam etmektedir. Abdullah sözlüsü Emine ile evlenebilmek için gece gündüz planlar yapmaktadır. Çolak Ziya ise evlilik telaşı vs gibi dertleri yoktur. Onun varsa yoksa tek derdi günü kurtarmaktır. Bu iki arkadaş hayatta her şeyden önce mertlik, namus ve şeref gibi kavramlara önem vermişlerdir.

Bir gün Abdullah ile Çolak Ziya’nın arası açılacaktır

Abdullah ile Çolak Ziya bir gün askerlik arkadaşları olan Testici Bekir’e ziyarete giderler. Fakat yanına gittikleri zaman kendilerini hayalini bile kuramayacakları bir durum içerisinde bulurlar. Testici Bekir henüz evde yoktur, ancak bu gelen misafirlerle arkadaşlarının eşi olan Süheyla ilgilenmektedir. Bu durumu fırsat bilen Çolak Ziya ise durumdan istifade deyip kadını taciz etmeye başlar. Abdullah’ın eve gelmesi ile beraber Çolak Ziya’yı bu şekilde yakalayan Abdullah ise onu öldürmek için peşine düşer. Bozkır’ın ısısız mı ıssız tepesine geldikleri zaman Abdullah tek bir kurşunla Çolak Ziya’yı orada öldürür. Çok büyük bir pişmanlık içerisinde olan Abdullah ise adaletten kaçmak yerine adalete teslim olmaya karar verir.

Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bozkır: Kuşlara Bak Kuşlara”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.