Sınır Bölgesi Konusu

2007 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Sınır Bölgesi filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Gerilim filmler kategorisinde yer alan Sınır Bölgesi filminin yönetmen koltuğunda Zev Berman oturmaktadır. Sınır Bölgesi filminin orijinal ismi Borderland’dır. Filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Rider Strong, Martha Higareda, Brian Presley. Gerilim dolu sahneleri ile karşımıza çıkan Sınır Bölgesi, tuhaf bir dine inan bir grup insanın akıl dışı ayinlerini ele alıyor.

Sınır Bölgesi filminin konusu

Meksika ülkesi ile Amerika Birleşik Devletleri arasında kalan sınıra ekim yaparak Aztek tanrılarına tapınan bir grup insan, güvenlik güçleri tarafından fark edilmemek adına bir takım kurbanlar verirler ve büyüler yaparlar. Yıllar önce Meksiko City’de, bu tuhaf grubun malikanesine baskın yapan polislerin arasında yer alan Ulises, orada yaşamış olduklarına ve tanık olduklarını hiçbir zaman unutamamıştır. Bu sebepten dolayı da Ulises bu grubun peşini bırakmaya hiçte niyetli değildir.

Ulises bu grubu ortaya çıkarabilecek mi?

Tüm bu yaşananların aksine, sınır polisleri Ulises’i umursamayarak bu işin peşini bırakmalarını tavsiye ederler. Halbuki Ulises’in elinde bu gruba dair pek çok delili olmasına rağmen. Ulises ise sınır polisinin bu gruptan çekindiğini ve hatta korktuğunu düşünür. Tüm bu yaşananların dışında gelişen olay ise Taksas’da bir gençlik kampından çok sıkılmış olan üç Amerikalı genç, eğlenceli zaman geçirmek adına Meksika sınırına doğru yol alırlar. Burada çok fazla eğlenen gençler, geldikleri için hiçte pişman değildirler.

Gençleri bekleyen felaket sürprizler var

Eğlenceli günler geçiren gençlerden birini Gustavo kaçırır. Kaçırılan arkadaşlarını bulmak için harekete geçen diğer 2 arkadaş ise hayal bile kuramayacakları çılgın inançlara ve akıl almaz olaylara şahit olacaklardır. Sınır Bölgesi filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Sınır Bölgesi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sınır Bölgesi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.