Bo Konusu

Özet

Joost van Ginkel’in yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı bu film, 2022 yılında gösterime girmiştir. Bu film, dram ve romantik filmler kategorisinde yer almaktadır.  Filmin oyuncu kadrosunda Gaite Jansen, Rati Tsiteladze, Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Luna Klok, Natalia Kuloshvili, Sofee Lomjaria, Vakho Chachanidze, Tedo Mikiashvili, Thomas van Gent, Shako Mirianashvili, Nino Burduli, Giorgi Veshapidze, Giorgi Makharadze, Keti Shatirishvili, Bo Rietveld gibi isimler yer almaktadır.

Konu

Uçucu Bo, tanınmış bir trompetçi olan babasının mezarını ziyaret etmek için Georgia’ya gittiğinde, eski çocukluk arkadaşı Levan ile karşılaşır. Köklerini ve babasını daha iyi anlamak için Levan’ın kamyonunda otostop çekmeye karar verir. Yaş farkına rağmen birbirlerine duydukları sevgiye nazikçe teslim olurlar. Bo’nun babasının melankolik trompet çalması, nefes kesen Gürcü manzarasındaki yolculuklarına eşlik ediyor. Sonunda, Bo ve Levan’ın en karanlık sırlarını paylaştıkları noktaya kadar birbirlerine güvenmeye cüret ederler.Uçucu Bo, tanınmış bir trompetçi olan babasının mezarını ziyaret etmek için Georgia’ya gittiğinde, eski çocukluk arkadaşı Levan ile karşılaşır. Köklerini ve babasını daha iyi anlamak için Levan’ın kamyonunda otostop çekmeye karar verir. Yaş farkına rağmen birbirlerine duydukları sevgiye nazikçe teslim olurlar. Bo’nun babasının melankolik trompet çalması, nefes kesen Gürcü manzarasındaki yolculuklarına eşlik ediyor. Sonunda, Bo ve Levan’ın en karanlık sırlarını paylaştıkları noktaya kadar birbirlerine güvenmeye cüret ederler.

Detaylar

Yönetmen: Joost van Ginkel

Yazar: Joost van Ginkel

Oyuncular: Gaite Jansen, Rati Tsiteladze, Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Luna Klok, Natalia Kuloshvili, Sofee Lomjaria, Vakho Chachanidze, Tedo Mikiashvili, Thomas van Gent, Shako Mirianashvili, Nino Burduli, Giorgi Veshapidze, Giorgi Makharadze, Keti Shatirishvili, Bo Rietveld

Film türü: dram, romantik

Gösterim tarihi: 2022

Bo Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bo”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Bo