Black Adam Konusu

Özet

Black Adam, aynı adlı DC Comics karakterine dayanan, yakında çıkacak bir Amerikan süper kahraman filmi. DC Films, New Line Cinema, Seven Bucks Productions ve FlynnPictureCo. tarafından üretilen ve Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılmak üzere hazırlanan filmin Shazam!’dan (2019) bir yan ürünolması ve DC Genişletilmiş Evrendeki (DCEU) on birinci film olması amaçlanıyor. Jaume Collet-Serra’nın yönettiği ve Adam Sztykiel ve Rory Haines & Sohrab Noshirvani tarafından yazılan filmde Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell ve Pierce Brosnan ile birlikte Teth-Adam / Black Adam’ı canlandırıyor.

Black Adam’ın 21 Ekim 2022’de Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girmesi planlanıyor.

Çekimler 10 Nisan 2021’de Atlanta, Georgia’da, Lawrence Sher’in görüntü yönetmeni olarak görev alması ile başladı. Çekimler, COVID-19 pandemisi nedeniyle Temmuz 2020’den itibaren ertelendi. Johnson, 20 Haziran 2021’de üç haftalık çekimlerin kaldığını ve 15 Temmuz’da sahnelerini tamamladığını duyurdu. Çekimler daha sonra Johnson olmadan birkaç hafta devam etti ve prodüksiyon Los Angeles’a taşındı.

Konu

Shazam!’ın spin-off‘u olan filmde, anti kahraman Black Adam’a odaklanılıyor. Dwayne Johnson’ın Black Adam’ı canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra oturuyor.

Black Adam Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Black Adam”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.