Beyaz Melek

2006100 dk

Unutmayın! Gittiğiniz heryerde bir kapınız olsun

Beyaz Melek Konusu

2007 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Beyaz Melek filmi, Türkiye’ye aittir. Dram filmler kategorisinde yer alan Beyaz Melek filminin yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül oturmaktadır. Beyaz Melek filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Mahsun Kırmızıgül, Sarp Apak, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Yıldız Kenter, Erol Günaydın ve Gazenfer Özcan.

Beyaz Melek filminin konusu

Ali ve Reşat, beyin kanseri olan babalarının kemoterapi tedavisi alabilmesi için İstanbul’a gelmişlerdir. Babalarının ismi ise Ahmet’tir. Ahmet bu tedavi sürecinden çok sıkılmış ve bunalmıştır. Bu sebepten dolayıda kemoterapi görmek için geldiği hastaneden kaçmıştır. Kaçtıktan sonra ise Ahmet kendini bir huzur evinde bulur. Huzurevi sakinleri ve çalışanları, Ahmet’in çocukları tarafından terk edildiklerini düşünerek orada kalması konusunda çok ısrar ederler. Konuşmakta oldukça zorlanan Ahmet ise kendini açıklamak yerine orada kalma kararı alır.

Ali ile Raşit babalarını huzurevinde bulurlar

Ali ile Raşit ise babalarını huzur evinde bulurlar. Fakat Ahmet burada çok mutludur. Çocukları ise babalarının mutlu olduğunu öğrendikleri için bir süreliğine seslerini çıkarmazlar. Babalarının son günlerini mutlu geçirmesi, onun tedavisinde belkide hiç işe yaramayacaktır. Fakat çok mutlu olacağı bir yerde geçirmesi daha iyidir. Huzur evinde kalan her insanın farklı hayat hikayeleri vardır. Bu hikayeleri tek tek dinleyen Ahmet ise her birinin hikayesini dinledikçe daha çok sever arkadaşlarını.

Beyaz Melek Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Beyaz Melek”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.