Benim Çılgın Düğünüm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2)

201694 dk,

Benim Çılgın Düğünüm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) Konusu

Benim Çılgın Düğünüm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Romantik komedi filmlerinden biri olan Benim Çılgın Düğünüm 2, yönetmenlik koltuğunda Kirk Jones’in oturduğu 2016 yapımlı Amerika filmidir.

Benim Çılgın Düğünüm 2 Filminin Konusu

Filmde kalabalık bir ailenin evli sandıkları büyüklerinin tekrar bir Yunan düğünü yapmaya koyulmaları ve bir annenin ergenlik çağındaki kızına yol gösterme çabası konu ediniliyor. Film Portokalos ailesinin komedi dolu maceralarını izleyiciyle buluşturuyor. Fotoula Portokalos (Nia Vardalos), boyu kadar kızı olan bir annedir. Ancak kızını kendi fikirleri ile yönlendirmek istese de büyük ve geniş ailesi her yerde Fotoula ve kızını rahat bırakmaz.
Genç kız ailesinin her şeyine karışmalarından dolayı oldukça rahatsızdır. Özellikle üniversiteyi başka ülkede okumak için, ailesinden uzaklaşmak ister.
Portokalos ailesi ise sürekli sakarlıklar yaparak çevresindeki insanlara rezil olurlar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi aile büyüklerinden Kostas Portokalos ile Maira Portokalos’un evlilik belgelerinde nikah memurunun imza atmadığı yıllar sonra görülür. İkili aile itibarlarını zedelememek ve kendi şanlarına yakışması için yıllar sonra yeniden bir düğün yapma hazırlığına gireceklerdir. Düğün hazırlıkları sırasında ve düğün günü aileyi farklı maceralar beklemektedir.

Benim Çılgın Düğünüm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Benim Çılgın Düğünüm 2 (My Big Fat Greek Wedding 2)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Benim Çılgın Düğünüm 2