Aşk Ateşi

2008111 dk,

Üç mutsuz kadının kaderi bir anda ortak olur.

Aşk Ateşi Konusu

Aşk Ateşi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Köpekler, 21 Gram, Babil, Üç Defin ve Paramparça Aşıklar filmlerin yazarı Meksikalı Guillermo Arriaga, aynı zamanda Aşk Ateşi Filminin yönetmenidir. 2008 yılında seyirci ile buluşan Aşk Ateşi filminin başrolerini Kim Bainger, Charlize Theron gibi güçlü kadın oyuncuları yer alıyor. Seyirci tarafından oldukça ilgi gören Aşk Ateşi, üç üzgün kadının gizlerle perdelenmiş ve birbirini etkileyen hikayesi ele alınıyor.

Aşk Ateşi Filminin konusu

Çok mutsuz, karşısına çıkan pek çok erkekle sex yaparak geçmişinden intikam almaya çalışan Sylvia, sessiz, gizemli, genç, çekici ve güzel bir kadın olarak karşımıza çıkar. Sylvia, restoran yöneticisi bir kadındır. Maria, annesi, babası ve kardeşleri ile beraber yaşayan hem çok meraklı hem de çok genç bir kadındır. Gina ise orta yaşlarda olan kocası ile yaşadığı ilişkiden çok hoşnut olmayan, suskun ve güzel bir kadındır. Gina kendisi gibi evli olan bir adamla beraber yasak aşk yaşamaya başlar. Gina ve yasak aşk yaşadıkları sevgilisi ile beraber, tenha bi yerde kiraladıkları karavanda buluşurlar. Bu ikili çiftin ilişkisi, zamanla tutkulu bir aşka dönüşür. Fakat bu karavanda bir gün işler tersine döner. Karavanda büyük bir patlama gerçekleşir. Sylvia, Maria ve Gina’nın hayatı bu patlama ile beraber bambaşka yola girer.

Aşk Ateşi filmi toplumun sorunlarını gözler önüne seriyor

Aşk Ateşi filmi, hiikayesi oldukça usta bir şekilde kurgulanmıştır. İç içe girmiş hayatları başarılı bir dilde anlatan filmdir. Hem geçmişi hem de şu anı oldukça başarılı bir dilde aktaran Aşk Ateşi, bunu yaparken seyirciye çaktırmamayı başarıyor. Bu aktarım ile beraber yavaş yavaş ilerleyen filme, hareket katmakla kalmıyor aynı zamanda izleyen kişinin merakını da canlı tutmayı başarıyor. Bu aktarım seyircinin filme canlı kalmasını sağlıyor. Daha önceki yazdığı filmlerde olduğu gibi Aşk Ateşi  Film yazarı Guillermo Arriaga, çok hareketlilikten uzak, düşük tempolu bir film ile karşımıza çıkıyor. Bu temponun yavaş olmasına rağmen sıcaklıktan uzak duruyor olsa da ve zaman farkı olsa da toplumun sorunlarını ve yaşanan bu sorunların sonuçlarının çok fala değişmediğini gözler önüne seriyor.

Aşk Ateşi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Editing

Writing

Directing

Sound

Hans Zimmer

Original Music Composer

Dana Sano

Music Supervisor

Camera

Robert Elswit

Fotoğraf Yönetmeni

Art

Dan Leigh

Production Design

Ron von Blomberg

Set Decoration

Wilhelm Pfau

Set Decoration

Costume & Make-Up

Chapin Simpson

Set Costumer

Cindy Evans

Costume Design

Crew

David Fletcher

Special Effects Coordinator
İlk yorum yapan siz olun “Aşk Ateşi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.