A Date With A Cheerleader Konusu

Konu

Andrew Owen’ın okulunun baş amigo kızıyla bir randevusu vardır ve küçük kardeşi Lou sürekli araya girmektedir. İki kardeş ‘randevunun’ ardındaki gerçek niyeti öğrenene kadar her şey yolunda gitmektedir.

Özet

Yönetmenliği ve senaryosunun yazarlığı J. Seth Estes tarafından yapılan filmde bir gencin okulun baş amigo kızıyla randevusu vardır ancak küçük kardeşi onun için işleri oldukça zorlaştırmaktadır. İki kardeş bu baş amigo kız ile olan randevunun ardındaki gerçeği öğrenene kadar her şey oldukça normal görünmekteydi ancak artık işler onlar için oldukça karışık bir hal almıştır. Oyuncu kadrosunda Daniel Ball, Ben Clark, Alana Tucker, Ethan Cameron, J. Seth Estes, Gavin Lloyd, Olivia Marner, Colin Charbonneau, Karlie Smith, Elyssa Feltner,Robbie Long, Micah Estes ve Izzy Grant’ın bulunduğu film 2022 yılında gösterime sunulmuştur. Filmin yapımcılığı ve editörlüğü yine filmin yönetmenliğini ve yazarlığını yapan J. Seth Estes tarafından üstlenilmiştir. Film komedi, korku türündedir.

Detay

Tür: Komedi, Korku
Yönetmen: J. Seth Estes
Yazar: J. Seth Estes
Yapımcı: J. Seth Estes
Editör: J. Seth Estes
Oyuncu Kadrosu: Daniel Ball, Ben Clark, Alana Tucker, Ethan Cameron, J. Seth Estes, Gavin Lloyd, Olivia Marner, Colin Charbonneau, Karlie Smith, Elyssa Feltner,Robbie Long, Micah Estes ve Izzy Grant
Yayın Yılı: 2022

A Date With A Cheerleader Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Daniel Ball

Andrew Owen

Ben Clark

Lou Owen

Alana Tucker

Marylynn Backhoe

Ethan Cameron

Brian The Pizza Delivery Guy

J. Seth Estes

Christopher (The Sacrifice)

Gavin Lloyd

Eric (Cult Member)

Colin Charbonneau

Patrick (Cult Member)

Unknown

J. Seth Estes

Executive Producer

Gavin Lloyd

Director of Photography
İlk yorum yapan siz olun “A Date With A Cheerleader”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

A Date With A Cheerleader