屠魔:王者征途 Konusu

Özet

Demon Slayer – The King’s Journey, Cho In-ki’nin yönettiği, Lee Bo-hoon’un yardımcı yönetmenliğini yaptığı, Su Guan-wen, Cai Bing-jie, Cho In-ki ve Lee Bo-hoon tarafından yazılan, başrollerinde Lee Xian-shi ve Luo Wei’nin (İspanya) yer aldığı ve Anita, Rita, Long Yang-yang ve Liu Quan-you’nun oynadığı bir filmdir.

Bugün, fantastik aksiyon filmi “Demon Slayer: The King’s Journey “in 18 Ekim’de sadece Akiyay’da yayınlanacağı resmen duyuruldu. Zhao Renqi’nin yönettiği, Li Boxun’un yardımcı yönetmenliğini yaptığı, Su Guanwen, Cai Bingjie, Zhao Renqi ve Li Boxun tarafından yazılan filmin başrollerinde Li Xianshui ve Luo Wei (İspanya) yer alıyor. Orta Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden oyuncuların yer aldığı film, eski çağlarda Karanlıklar Lordu Althea efsanesinde geçen ölümsüzlüğün fırtınalı dünyasını yeniden yaratıyor. Film, Kutsal Kılıç tarafından mühürlenen Arsa’nın yeniden dirilişini ve Doğu Ovaları’nda nesiller boyunca onu koruyan Gece Bekçileri’nin yaklaşan ölümünü anlatıyor.

Konu

Eski zamanlarda, insan kininden doğan iblis kral Althea, Batı Kıtası’nda yaşayanları katletmek için ölümsüz lejyonlar topladı. Batı Tapınakçıları, Doğu Ovaları’nda Althea’yı mühürlemek için Kutsal Kılıç’ı aramak üzere bir iblis katletme timi oluşturdu. Ancak Althea çoktan Doğu Ovaları’na bir saldırı başlattı. Batı Tapınak Şövalyeleri, Althea’nın mühürlenmesine direnmek için Doğu Gece Devriyesi Dağ Sarayı ve diğer dövüş sanatları tarikatlarıyla güçlerini birleştirdi.

屠魔:王者征途 Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “屠魔:王者征途”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.